Farmářské trhy s kapelou Lofoši

V sobotu 16.4. od 7 do 13 hodin jsou pro Vás připraveny ve Slovácké tržnici Farmářské trhy, na kterých nakoupíte široký výběr bylin, přísad a květin, nebudou chybět řemeslné výrobky, dekorace do domu, ručně šité a pletené hračky, originální dárky, přírodní kosmetika, dále uzeniny a maso, vajíčka, med a marmeláda, pečivo, koláče a zákusky, čerstvé těstoviny, omáčky a pesta, nakládané sýry, různé druhy kysaných a mléčných výrobků, nakládaná zeleniny a zelí, pivo, víno, výborná káva a ručně vyráběná čokoláda, nebudou chybět ani produkty zdravé výživy.

Občerstvit se můžete v bistru nebo ochutnat před Vašimi zraky připravené palačinky. V kavárně Trobica Vám nabídnou točenou zmrzlinu.

K poslechu a třeba i tanci zahraje country kapela Lofoši.

Pro děti je připravena Tvořivá dílna s DDM Šikula a tvoření na téma recyklace.

V rámci Dne Země a Ukliďme Česko spouštíme v sobotu projekt Od lžičky po kredenc. Pokud máte doma na půdě či ve sklepě nábytek, vybavení domácnosti nebo předměty denní potřeby do roku 1950, můžete je přinést do Slovácké tržnice ke stánku Tradičního výrobku Slovácka, kde si artefakty přebere pracovnice prodejny oproti darovací smlouvě. Pořadatel si vyhrazuje právo předmět odmítnout.

V sobotu 23.4. od 8 do 13 hodin proběhne Slovácký blešák, kde můžete své předměty prodat osobně.

Zveme Vás na další doprovodné programy:

http://slovackatrznice.cz/novinka/doprovodne-programy


Kde nás najdete
© 2015 - Slovácká tržniceTvorba www stránek | Machin.cz & SHIFT
Motive