Akce týdne a Slovácký blešák

Akce týdne s těstovinami LaBrusla - od 19. do 23.4. nakoupíte čerstvé těstoviny ze 100% semolinové mouky za zvýhodněnou cenu 7,- Kč za 100g.

Od úterý do pátku pokračuje projekt Od lžičky po kredenc. 
Pokud Vám doma na půdě či ve sklepě leží předměty, vybavení domácnosti a nábytek do roku 1950, např. stoly, židle, kredence, otomany, štokrlata, obrazy, kuchyňské nádobí a náčiní, bytový textil, drobné zemědělské a vinařské nářadí, je možné je přinést od úterý do pátku od 8 do 17 hodin do Slovácké tržnice do stánku Tradičního výrobku Slovácka, kde je převezme pracovnice oproti darovací smlouvě. Pořadatel si vyhrazuje právo předmět odmítnout.

V sobotu 23.4. od 8 do 13 hodin proběhne Slovácký blešák - burza těchto předmětů, které se mohou účastnit i neregistrovaní prodejci.

Od 8 do 13 hodin v Tvořivé dílně můžete s klientkami Sociálně terapeutické dílny Uherské Hradiště vyrábět ozdoby na májku z recyklovatelných materiálů.

http://www.novinky.cz/vase-zpravy/zlinsky-kraj/uherske-hradiste/3088-37221-uherskohradistsky-blesi-trh-ma-zajem-o-poklady-z-vybaveni-tradicni-slovacke-kuchyne.html

 

Kde nás najdete
© 2015 - Slovácká tržniceTvorba www stránek | Machin.cz & SHIFT
Motive